default-logo

Oppdrettere  nedenfor finner du en oversikt over hovawartoppdrettere som er medlemmer i Norsk Hovawart Klubb.

Oppdrettere med FCI-godkjente kennelnavn står øverst, nederst står oppdrettere uten kennelnavn.

Kennel Aybia

Heidi Bolstad
Elvarheimgt 35
2408 Elverum

Telefon: 915 66 493

Mail: heidi@aybia.com

Web: www.aybia.com


Kennel Bonita Perro

Hilde Skretting
Dalefjerdingen 378
1912 Enebakk

Mobil: 922 36 134

Telefon: 22 28 10 93

Mail: hilde.s@vikenfiber.no

Web: http://kennel-bonita-perro.net/


Kennel Brukshoffet

Margrethe Thømt
Kjensliveien 50
1450 Nesoddtangen

Mobil: 414 01 992

Mail: margrethe@brukshoffet.com


Kennel Dratini

Torunn Kolberg & Roar Olsen
Vennaveien 304
7550 Hommelvik

Mobil: 938 79 337

Mail: rool-ols@online.no

Web: www.dratini.net


Kennel EnvyEir

Caroline Brænna
Ødegårdsliveien 12
1914 Ytre Enebakk

Telefon: 992 96 309

Mail: caroline@envyeir.no

Web: www.envyeir.no


Kennel Heka-B Tunet’s

Helga Bergvatn
Klinkelinna 330
2827 Hunndalen

Telefon: 61 18 68 08

Mobil: 95 80 12 47

Mail: hbergvat@bbnett.no

Web: www.heka-btunet.com


Kennel Hexeberg

Børre Lien Hansen
Lystadkroken 6
1920 Sørumsand

Telefon: 63 82 17 30

Mobil: 982 85 401

Mail: borre@kennel-hexeberg.no

Web: www.kennel-hexeberg.no


Kennel Hove-Trønnes

Renate M. L. Strehse
Trønnes
2480 Koppang

Telefon: 62 46 11 79

Mail: strehse@c2i.net

Web: www.hove-tronnes.com


Kennel Khakiba

Åsta Røhr
Ottadalsvegen 2053
2682 Lalm

Telefon: 470 57 081

Mail: aussie_hoffe@yahoo.no

Web: www.123hjemmeside.no/khakiba/


Kennel O-Bra-Tali

Ellen Alexander
Trømborgveien 237
1850 Mysen

Telefon: 69 80 83 18

Mobil: 906 20 307

Mail: obratali@online.no

Web: www.obratali.no


Kennel Primigenia

Michelle Malmåsen
Gaupefaret 7
1712 Grålum

Telefon: 41 54 91 44

Mail: primigenia@mail.com

Web: www.hovawart.webs.com


Kennel Quettinger Hof

Marion Olsen
Hamarveien 283
2411 Elverum

Telefon: 62 41 72 08

Mobil: 470 23 807

Mail: quettingerhof@hotmail.com

Web: www.quettingerhof.com


Kennel Skoddevika

Bjørn Hansen
Hastensund
4812 Kongshavn

Telefon: 37 08 65 72

Mobil: 917 03 664


Kennel Tervtina

Siv Helseth
Tusvik
6222 Ikornes

Telefon: 70 25 02 56
Mobil: 934 31 754
Mail: siv@sortebekk.no

Web: www.sortebekk.no/tervtina/